RPA  - African Golf Collage

RPA - African Golf Collage

Dwanaście dni, RPA, Lesotho, Eswatini, destylarnie brandy, golf, oceany, winiarnie, rezerwaty dzikiej fauny, góry po 3500m i Przylądek Dobrej Nadziei, a to wszystko opakowane w luksusowe wakacje w pociągu klasy S.
Termin
Wszystkie terminy na potwierdzenie. Prosimy pytać o dostępność.

Długość wyjazdu
12 dni

Minimalna ilość uczestników
2
Cena za osobę
26 500 zł
Dopłata do pokoju jednoosobowego
13 880 ZŁ
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1:
Dzień 1:

Przylot na lotnisko w Johannesburgu. Po przejściu wszystkich formalności granicznych, przejazd do hotelu w Pretorii na nocleg. 

Dzień 2:
Dzień 2:

Poranny przejazd na stację Rovos Rail w Pretorii. skąd, przy pysznym lunchu, nastąpi przejazd w stronę Mpumalanga, gdzie można podziwiać prawdziwą dzikość Afryki. Ten dzień przeznaczamy na zakosztowanie przede wszystkim południowoafrykańskich specjałów, wina i aklimatyzację.

Dzień 3:
Dzień 3:

Tego dnia pierwsze spotkanie z afrykańskim golfem na najstarszym polu Leopard Creek. Dla osób niegrających poranne safari w  Parku Narodowym Krugera i przejazd do granicy z Mozambikiem przez Komatipoort do Eswatini (dawniej Suazi) na popołudniowe safari w Rezerwacie Mkhaya.

Dzień 4:
Dzień 4:

Wczesnym rankiem wszyscy goście udadzą się na safari do Zululandu, do najstarszego w Afryce rezerwatu – Hluhluwe, po czym skierujemy się w dalszą podróż w kierunku Durbanu nad Oceanem Indyjskim.

Dzień 5:
Dzień 5:

Podczas gdy golfiście będą grać nad samymi plażami w Durban Beachwood Country Club,  pozostali goście udadzą się w malowniczą podróż do „Lions River”, gdzie zwiedzą sławną Galerię Ceramiki Ardmore. Po lunchu już wszyscy razem kierują się do Kroonstad.

Dzień 6:
Dzień 6:

Poruszając się w głąb lądu zwiedzimy Bloemfontein, czyli holenderskie miaso róż z zabytkowym  ratuszem, a następnie przejedziemy do Portu Elizabeth nad oceanem.

Dzień 7:
Dzień 7:

Dzień wytchnienia i relaksu na pokładzie. W tym czasie będziemy przemierzać wybrzeże Oceanu Indyjskiego, podziwiając niezwykłą florę tego regionu. 

Dzień 8:
Dzień 8:

Już o poranku niegrający goście udadzą się do Parku Słoni Addo, natomiast golfiści zagrają na polu golfowym Humewood w Port Elizabeth.

Dzień 9:
Dzień 9:

Tego dnia ponownie grający zademonstrują swoje umiejętności w Fancourt Golf Estate. Niegrający goście odwiedzą natomiast fermę strusi, a następnie przejadą do miasta George, mijając bajeczny Montagu Pass. Po południu w hotelu zapraszamy na wspólną wymianę wrażeń przy obiedzie i doskonałym winie.

Dzień 10:
Dzień 10:

Po rannej przeprawie promem i lunchu wszyscy niegrający odwiedzą miasto Knysna. Golfistów czeka poranna partyjka w Oubaai Golf Club – pierwszym polu golfowym w południowej Afryce sygnowanym nazwiskiem Erniego Elsa. Następnie pociąg przejedzie wzdłuż Garden Route, czyli najbardziej widokowej trasy w RPA ciągnącej się aż do Kapsztadu.

Dzień 11:
Dzień 11:

Po przyjeździe do Worcester odwiedzimy Destylarnię Brandy KWV, przejedziemy przez region produkcji wina. W godzinach popołudniowych pociąg zakończy podróż w Kapsztadzie.

Transfer do hotelu na nocleg. 

Dzień 12:
Dzień 12:

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd na lotnisko w Kapsztadzie i przelot do Polski.

 

Istniej możliwość przedłużenia pobytu w Kapsztadzie lub nad Wodospadami Wiktorii w Zimbabwe. 

W cenie:

Podróż All Inclusive, zawiera wszystkie noclegi, dodatkowe podróże, wyżywienie 3,4 razy dziennie, przekąski, wyrafinowane alkohole, wina, słodycze, cygara i wiele, wiele innych; ubezpieczenie KL+NNW

Poza ceną:

Przeloty Polska-RPA-Polska (ok. 2 500 zł), dodatkowe napiwki

Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!